Зеленський закликав фракцію «Слуга народу» обов'язково ухвалити суворі рішення щодо КСУ

383
2 хвилини
Зеленський закликав фракцію «Слуга народу» обов'язково ухвалити суворі рішення щодо КСУ
Президент України Володимир Зеленський закликав народних депутатів фракції «Слуга народу» в обов'язковому порядку підтримати ініційовані ним «суворі» рішення щодо ситуації навколо Конституційного Суду України (КСУ). Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Очевидно, що за підсумками ваших сьогоднішніх рішень, голосувань ухвалюватимемо глобальні рішення. Спробуємо суворо перезавантажити всю систему, тому що час розмов закінчився. Закінчився час умовлянь та м'якості. Потрібно ухвалити суворі рішення щодо Конституційного Суду. Обов'язково. Це навіть не прохання. Жодних прохань, коли знищують цінності», – сказав він в аудіозверненні до депутатів фракції «Слуга народу».

Зеленський наголосив, що своє «право брати на себе відповідальність і платити будь-яку ціну» він особисто довів ще задовго до президентства, і тому може відкрито дивитися кожному з депутатів в очі.

«Але знаю, що на сьогодні поруч зі мною стоїть потужна команда «своїх». Йдеться наразі про особистий вибір кожного з вас: або ви – сила, або – десяток груп за різними інтересами. Вірю, що ми маємо вийти із ситуації переможцями. Тому що ми на стороні людей, на боці правди, на стороні прогресу», – зазначив він.

Зеленський заявив, що історія не судить переможців, і якщо він вирішить, що шлях розв'язання кризи можливий лише через запропонований законопроєкт, то потрібно його обов'язково підтримати.

«Якщо ми знайдемо інший, менш конфліктний шлях, – буде інше рішення. Але поки що можу сказати лише одне – останні рішення Конституційного Суду, ці скандальні скасування фундаментальних законів, – прямий і швидкий шлях до кровопролиття. І якщо той хаос, який творить КС за гроші, ми не зупинимо, то отримаємо протистояння на вулицях. І, до речі, ця відповідь від суспільства буде суворою, але справедливою», – зазначив він.

Читайте також: ДБР звернулося за міжнародною допомогою для розслідування провадження відносно Порошенко
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...