Зеленський закликав членів своєї команди припинити «відмовлятися від відповідальності»

1796
2 хвилини
Зеленський закликав членів своєї команди припинити «відмовлятися від відповідальності»
Президент Володимир Зеленський закликав членів своєї команди припинити «відмовлятися від відповідальності». За його словами, у них достатньо часу, щоб «довести свою ефективність».

Про це глава держави написав на своїй сторінці в Facebook у неділю, 20 вересня.

«Тому прямо і жорстко хочу сказати всім своїм. Закінчуйте відмовлятися від відповідальності. Припиняйте стелити собі соломку на випадок чогось непередбаченого. Закінчуйте готувати собі виправдання на майбутнє. У вас достатньо часу, щоб довести свою ефективність», — заявив глава держави.

Зеленський закликав членів своєї команди боротися за те, щоб отримати ще одну можливість обнулити старі «сірі еліти» на місцях.

«Це, звичайно, дуже важко. Тому що будь-яка радикальна зміна правил гри - це, перш за все, відповідальність. За себе і за свою команду. І це безперечно подолання важкого опору старих затятих корупціонерів на місцях, які буквально спресовані у міцні клани і регіональні мафії», — зазначив президент.

На його думку, сьогодні мова йде не тільки про вибори до органів місцевого самоврядування, а про можливість перезавантажити традиційні соціальні відносини в країні.

«Мова зараз про те, куди ми все-таки хочемо в підсумку дійти? І хочемо? Або вже зламалися на півдорозі? Але хіба справжні зміни можуть відбутися без виграшу, без перемоги, без віри в себе? Ось чому необхідно, щоб блищали очі. Щоб всупереч. Щоб все навколо бачили бажання йти та боротися. По-іншому ніяк», — підкреслив президент.

Зеленський також визнав, що при владі виходить «не все, не відразу і не швидко», а також «бувають помилки у людях, у кандидатах, у депутатах».

«Але сильним вважається той, хто не помиляється, а той, хто ці помилки визнає і виправляє. Чи ми живемо в ідеальному світі? А якщо ні, тоді швидко виправляємо помилки та рухаємося вперед», — резюмував глава держави.

Читайте також: Зеленський підписав закон про скасування довідки щодо несудимості на виборах
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...