Зеленський вніс законопроєкт про кримінальну відповідальність за контрабанду

233
2 хвилини
Зеленський вніс законопроєкт про кримінальну відповідальність за контрабанду
Президент Володимир Зеленський вніс до парламенту невідкладний законопроєкт про відновлення кримінальної відповідальності за контрабанду. Так, він пропонує штрафи до двох мільйонів гривень та ув'язнення до 12 років.

Про це йдеться у проєкті закону №5420, пише hromadske.

За контрабанду товарів у значному розмірі пропонують карати штрафом: від 170 тисяч грн до 425 тисяч грн.

Якщо контрабанду у великому розмірі скоїла за попередньою змовою група осіб, службова особа або раніше судима за контрабанду людина, можливе таке покарання: штраф від 850 тисяч грн до 1 млн 275 тисяч грн або позбавлення волі від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади до трьох років із конфіскацією майна.

За контрабанду організованою групою каратимуть позбавленням волі від 7 до 11 років із позбавленням права обіймати певні посади до трьох років із конфіскацією майна.

Окремою статтею пропонують регулювати контрабанду підакцизних товарів. За таку контрабанду у значному розмірі хочуть карати штрафом від 340 тисяч грн до 680 тисяч грн або позбавленням волі від трьох до шести років.

Якщо таку контрабанду скоїла за попередньою змовою група осіб, службовець або раніше судима людина, то покарання буде суворішим. За це пропонують штрафувати від 1,2 мільйона грн до 2,4 мільйона гривень або позбавляти волі від 6 до 11 років із позбавленням права обіймати певні посади до трьох років із конфіскацією майна.

Також окрему статтю присвятили недостовірному декларуванню товарів. За це можливий штраф від 170 тисяч грн до 2,4 мільйона грн, а також ув'язнення.

Читайте також: «Слуги народу» розглянуть питання про відставку Степанова на наступному тижні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...