Зеленський висловив невдоволення неучастю ООН в «Кримській платформі»

492
1 хвилина
Зеленський висловив невдоволення неучастю ООН в «Кримській платформі»
Президент України Володимир Зеленський висловив невдоволення тим, що представники ООН не взяли участь в «Кримській платформі», що пройшла у серпні в Києві.

«Те, що ООН проігнорувала майданчик для розв'язання проблем міжнародного права та окупації, — це якісь нові, мені здається, ніким не затверджені принципи», — заявив Зеленський в середу в ході виступу на 76-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. «Якщо ми хочемо оживити ООН, то давайте пам’ятати, що тут немає обраних, яких не можна ображати», — додав він. «„Кримська платформа“ повинна працювати під егідою ООН», — вважає президент України.

Зеленський закликав всі 193 країни ООН приєднатися до спільної декларації учасниць «Кримської платформи» і підтримати оновлені резолюції з прав людини в Криму і «мілітаризації півострова, які будуть внесені на розгляд Генеральної Асамблеї до кінця року».

«Запрошую приєднатися до декларації учасниць „Кримської платформи“, засудивши окупацію і показавши, що ви проти силової зміни кордонів у світі», — заявив Зеленський в ході виступу на Генасамблеї ООН.

Читайте також: У Вірменії порушили кримінальну справу за образу прем'єра в Facebook
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...