Зеленський вимагає від НАБУ та прокуратури більше «посадок»

972
1 хвилина
Зеленський вимагає від НАБУ та прокуратури більше «посадок»
Президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що НАБУ, САП та Офіс генпрокурора продуктивніше викриватимуть діяльність шукачів вигод у владі. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбук.

Він переконаний, що дуже довго класична політична й бізнесова система в Україні будувалася саме на цинічних винятках – щоб «потрібні люди» могли закрити будь-які справи, й наразі багатьох з таких винятків кожен українець знає навіть по прізвищах.

Зеленський вважає, що вони стали політичним бомондом в країні за ці 28 років і, на його думку, якби у 2019 році не скасували кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, фактично амністувавши тисячі корупціонерів, зараз у в'язницях можна було б організовувати великі ток-шоу – були б дуже солідні спікери.

Водночас він наголосив, що НАБУ й прокуратура мають працювати значно ефективніше.

«Сподіваюся також на те, що НАБУ, Спеціалізована антикорупційна прокуратура й Офіс генерального прокурора все ж таки почують суспільство і тому працюватимуть значно швидше й продуктивніше для того, щоб викривати діяльність усіх шукачів вигод у владі», – зазначив Зеленський.

За його словами, НАБУ, САП і прокуратура повинні не раз на місяць демонструвати гучну справу, а системно, день у день, максимально напружуючи свої можливості, показувати конкретний результат.

Читайте також: Венедіктова підписала підозру нардепу Юрченку
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...