Зеленський відвідає Велику Британію в кінці жовтня

52
1 хвилина
Зеленський відвідає Велику Британію в кінці жовтня
Президент України Володимир Зеленський в кінці місяця вирушить з візитом до Великої Британії. Про це повідомив посол України в Сполученому Королівстві Вадим Пристайко.

«Найближчим часом ми очікуємо делегацію. В кінці цього місяця приїжджає до Сполученого Королівства президент України», — заявив посол.

За його словами, сторони проведуть оцінку тих домовленостей, яких Україна і Великобританія досягли в ході візиту Зеленського в Лондон рік тому. «Пізніше у нас буде засідання стратегічного діалогу. Тому я сподіваюся, що міністри закордонних справ України та Великобританії зможуть переглянути, що було зроблено за рік, і спрямувати зусилля на майбутнє», — зазначив Пристайко.

Попередній візит Зеленського до Великобританії відбувся в жовтні 2020 року. Тоді він зустрівся з онуком королеви Єлизавети II принцом Вільямом і його дружиною герцогинею Кейт Міддлтон в Букінгемському палаці. Крім того, президент провів переговори з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, в ході яких було підписано угоду про політичне, торгове і стратегічне партнерство між двома країнами.

Читайте також: Зеленський увів до складу РНБО Стефанчука й виключив звідти Разумкова
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...