Зеленський розповів, чому під час пандемії будують дороги

1974
1 хвилина
Зеленський розповів, чому під час пандемії будують дороги
Президент Володимир Зеленський вважає, що будівництво доріг є одним із факторів у боротьбі з коронавірусною хворобою, бо «"швидкі" почали швидко добиратися до хворих».

Про це він розповів в інтерв'ю New York Times, передає пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, інфраструктуру, зокрема й дороги, необхідно робити, бо «це вітрина» для тих, хто хоче інвестувати в Україну. Також він відреагував на критику щодо того, що під час пандемії забагато уваги приділяють ремонту та будівництву доріг.

«Зараз люди побачили, що наші "швидкі" почали добиратися до хворих швидко. Наші пожежні машини почали доїжджати швидше», — зазначив президент.

Зеленський також переконує, що за 2020 рік в Україні побудували чотири тисячі кілометрів доріг, що «більше, ніж за попередні 10 років». Він обіцяє не зупинятися на цьому.

Зазначимо, що у липні Міністерство охорони здоров'я повідомляло про те, що 67% «швидких» не приїжджають на виклики вчасно. Серед причин затримок вони називали те, що водії на дорогах не пропускають автівки екстреної допомоги, та незадовільний стан понад тисячі карет «швидкої». 

Читайте також: У Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Шкарлета з посади міністра освіти
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...