Зеленський прокоментував виділення 35 мільярдів на дороги з Фонду боротьби з COVID-19

220
2 хвилини
Зеленський прокоментував виділення 35 мільярдів на дороги з Фонду боротьби з COVID-19
Президент Володимир Зеленський вважає виправданим направлення більш ніж половини коштів з Фонду по боротьбі з коронавірусом на ремонт і будівництво доріг.

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю українським телеканалам, відповідаючи на питання про доцільність використання коштів з Фондом по боротьбі з COVID-19 на ремонт доріг.

«Що стосується «ковідного фонду». У нас є гроші в ковідному фонді. Мені здається, є половина цих грошей. Зрозумійте, ковідний фонд – це не надруковані якісь гроші або гроші, які нам дали наші партнери ... Це ті програми, які були в бюджеті, які були розписані ... Ми його заблокували, але тимчасово, тому що потрібно відновлювати роботу і будувати країну», – сказав президент.

На думку Зеленського, 35 млрд грн з бюджетного Фонду боротьби з поширенням COVID-19, які направили на ремонт доріг, – це частина отриманих «Нафтогазом України» від «Газпрому» $3 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу, яку НАК перерахував до держбюджету.

За словами президента, велика частина цих коштів пішла на «дороги до тих лікарням, куди їдуть люди, і COVID-хворі».

Як повідомлялося, Кабмін розподілив всі 66 млрд грн коштів Фонду боротьби з COVID-19 ще в кінці липня.

З нього 35 млрд грн Кабмін направив на ремонт автомобільних доріг. Відповідний закон підписав президент Володимир Зеленський.

Крім того, 16 млрд грн коштів Фонду виділено для системи охорони здоров'я, 7 млрд грн – для фінансування фонду з безробіття. Ще 1,2 млрд виділено Мінсоцполітики для фізичних осіб підприємців, які не можуть працювати через карантин і мають дітей у віці до 10 років. Також 2,5 млрд направлено на доплати військовослужбовцям, поліцейським та іншим категоріям.

Читайте також: В Україні відкрили більше 500 кримінальних справ через порушення на виборах
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...