Зеленський прокоментував слова нардепа про «військову допомогу Азербайджану»

2084
2 хвилини
Зеленський прокоментував слова нардепа про «військову допомогу Азербайджану»
Президент України Володимир Зеленський попросив не плутати особисті висловлювання народних депутатів з офіційною позицією держави в питанні надання військової допомоги будь-якій з країн.

Про це Зеленський заявив в п'ятницю, 2 жовтня, під час спілкування з представниками ЗМІ на Буковині. Трансляцію брифінгу вела пресслужба ОПУ.

«Давайте не плутати особисте висловлювання того чи іншого депутата, байдуже якої партії. Вони у нас всі в Раді кажуть таке, що іноді не можна, мені здається, щоб потрапляло до ЗМІ. Але це особисте висловлювання, ми живемо у вільній державі», — сказав Зеленський.

Він підкреслив, що рішення про надання військової допомоги - це повноваження не будь-якого депутата, а президента, Верховного головнокомандувача.

«Тут у нас зрозуміла, зважена і правильна позиція як держави - ми закликаємо до діалогу між Азербайджаном і Вірменією, до деескалації цього конфлікту. Але хочу сказати, що стосується наших відносин з Азербайджаном — вони в останній рік-два особливі, це правда, вони дуже потужні і на економічному напрямку, і на геополітичному. Ми підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність Азербайджану, і вони так само...завжди підтримують нашу цілісність і суверенітет», — додав Зеленський.

Нагадаємо, нардеп від «Слуги народу» Людмила Марченко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявила, що Україна в разі необхідності готова надати військову допомогу Азербайджану в збройному конфлікті за Нагірний Карабах.

Читайте також: У Слузі народу висловилися за військову допомогу Азербайджану. Аваков порадив «прийняти пігулки»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...