Зеленський прокоментував останні події навколо Віктора Медведчука

73
1 хвилина
Зеленський прокоментував останні події навколо Віктора Медведчука
Президент України Володимир Зеленський розцінює останні події навколо народного депутата України фракції «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука як виключення його з кола українських олігархів і заявляє про плани деолігархізації всіх великих українських бізнесменів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Уперше за багато років не збільшилася, а зменшилася кількість олігархів. Мінус Медведчук. За допомогою законних інструментів Медведчук був позбавлений можливості використовувати медіаактиви та державне майно для того, щоб відверто бити по країні й завдавати руйнівної шкоди державній безпеці. Будуть іще мінуси, поки всі олігархи не стануть просто великими бізнесменами», — написав Зеленський у своїй колонці в журналі «Фокус» у п’ятницю.

За його словами, на прикладі Медведчука «можна побачити, що таке статус олігарха». «Якщо в таких осіб забрати сконцентрований медіаресурс, коли в них немає вже непрозорого доступу до стратегічних активів і коли немає „даху“ в Києві, більше нічого вони забрати в держави не можуть. І послаблювати державу не можуть у протистоянні за наш суверенітет. Ось у чому сенс нашої політики деолігархізації», — написав президент.

Глава держави анонсував, що найближчим часом суспільству буде представлено фундаментальний законопроект про деолігархізацію, який зафіксує системний погляд на цю проблему.

Читайте також: Суд узяв під домашній арешт Медведчука до 9 липня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...