Зеленський продовжив дію закону про особливий статус Донбасу

75
1 хвилина
Зеленський продовжив дію закону про особливий статус Донбасу
Президент України Володимир Зеленський продовжив закон про особливий статус Донбасу на рік. Він підписав закон 24 грудня. Про це йдеться на сайті Ради.

Президент підписав законопроект про внесення змін в закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Раніше парламент України продовжив дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО до 31 грудня 2021 року. Зазначимо, закон про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО регулярно продовжується ще з 2014 року.

На початку грудня у Верховну Раду України внесли законопроєкт про продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей. За даними ЗМІ, особливий порядок в ОРДЛО планують продовжити на рік — до 31 грудня 2021 року.

Пізніше представник України в політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін зауважив, що поки зміни в закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) не планують. Однак це можливо за умови прогресу в переговорному процесі в Тристоронній контактній групі.

Читайте також: МЗС працює над візитом Зеленського до США та Байдена – до України
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...