Зеленський підтвердив таємну зустріч з шефом британської розвідки

470
2 хвилини
Зеленський підтвердив таємну зустріч з шефом британської розвідки
Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що зустрічався у Великій Британії із главою МІ-6 Річардом Муром.

У коментарі телеканалу Україна 24 глава держави спростував інформацію про те, що на зустрічі обговорювався витік інформації через його оточення.

«Секретів жодних немає. На жаль, не всю інформацію я можу зараз озвучити. Це державницькі справи... Багато колись серйозних видань в Україні перетворилися на жовту пресу. Я прочитав, що пишуть про зміст цієї зустрічі, — некоректно названо її зміст. Ці питання не розглядалися», — підкреслив Зеленський.

За його словами, на зустрічі йшлося переважно про захист суверенітету і територіальної цілісності України. При цьому в МІ-6 нібито стурбовані тим, що в Україні «засоби масової інформації фінансуються не лише українцями».

«Було важливе питання, яке, вже можу сказати, пов'язане з усіма фейковими новинами. Вони сказали, що в нас величезна проблема з тим, що засоби масової інформації фінансуються не лише українцями. Багато з тих телеканалів, які ми з вами знаємо, фінансуються різними групами, і тому одне з того, про що ми говорили, — що мають бути незалежні засоби масової інформації, які сьогодні, коли у нас війна, захищають наш суверенітет і територіальну цілісність».

Також Зеленський заявив, що в МІ-6 назвали однією з головних загроз в Україні дестабілізацію.

Раніше видання ZN.ua з посиланням на джерела повідомило, що Володимир Зеленський в ході візиту до Великої Британії провів неафішовану зустріч з главою МІ-6 Річардом Муром.

За даними видання, британці нібито попередили Зеленського про витік інформації через його оточення.

Читайте також: Зеленський прибув із робочою поїздкою на Донбас
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...