Зеленський підписав закон «Про розвідку»

990
2 хвилини
Зеленський підписав закон «Про розвідку»
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про розвідку», ухвалений Верховною Радою 17 вересня. Про це повідомляє пресслужба Президента.

Підписання відбулося під час відвідання главою держави управління інформації Державної прикордонної служби України (ДПСУ) з нагоди 17-ї річниці створення розвідки ДПСУ.

«Сьогодні я підписую прийнятий Верховною Радою Закон України «Про розвідку». Реалізація положень цього закону дозволить створити ефективну систему української розвідки, яка відповідатиме характеру та масштабним актуальним загрозам національній безпеці України», – сказав Зеленський, підписуючи документ.

За його словами, підтримка розвідки на законодавчому рівні сприятиме своєчасному виявленню, запобіганню та нейтралізації загроз і підвищить спроможність розвідки здобувати та забезпечувати споживачів якісною розвідувальною інформацією.

«Слід пам’ятати, що питання розвідки є пріоритетом, а матеріали розвідників – основа для прийняття важливих державних рішень. Саме тому цей закон – не лише нові можливості та нові спроможності для розвідки, але й велика відповідальність для держави, яка потребує значного посилення стратегічної та оперативної складових розвіддіяльності, вдосконалення аналітичної роботи та якості отриманої інформації», – зауважив Президент.

Він також висловив переконання, що всі завдання будуть виконані розвідкою на найвищому рівні.

«Виконані якісно, виконані професійно, власне – як і завжди», – додав глава держави.

Читайте також: Всеукраїнське опитування Зеленського профінансує «Слуга народу»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...