Зеленський підписав указ про запобігання домашньому насильству

211
1 хвилина
Зеленський підписав указ про запобігання домашньому насильству
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильства за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства.

Як повідомляє прес-служба ОПУ в Facebook, документ Зеленський підписав 21 вересня на зустрічі з представниками громадських і міжнародних організацій, присвяченій питанням реалізації державної політики з протидії та запобігання домашньому насильству.

«Проект указу, який зараз лежить переді мною, спрямований на системний розвиток мережі реагування на насильство. Він втілює базові принципи захисту прав і інтересів потерпілих. Я в вашій присутності хочу підписати цей указ», — сказав Зеленський і підписав указ.

Він зазначив, що за дотриманням норм указу має стежити як центральна, так і місцева влада.

«Я з підписанням цього указу хочу підкреслити особисту відповідальність прем'єр-міністра, уряду України і всіх керівників на місцях. Потрібні механізми реалізації прийнятого законодавства. Питання запобігання та протидії насильства є одним з індикаторів цілей сталого розвитку», — додав президент.

Читайте також: Арахамія заявив, що «Слузі народу» буде вигідно програти місцеві вибори
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...