Зеленський не піде у відставку через невнесення даних у декларацію

214
1 хвилина
Зеленський не піде у відставку через невнесення даних у декларацію
Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію з вимогою його відставки через порушення закону, коли він не задекларував більше 5 млн гривень доходів від купівлі цінних паперів.

Згідно з порушенням, Зеленський вчасно не проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані, що було визнано Офісом президента. Через порушення НАЗК вручило Зеленському два адмінпротоколи.

Автор петиції нагадав Зеленському, що він, будучи кандидатом у президенти, публічно пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон, і зажадав від нього «підтвердження цим гучним заявам».

У відповіді до петиції Зеленський написав, що порушення «сталося у результаті помилки та не пов’язане із корисливими мотивами, а відразу після виявлення зазначеної помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави».

«З огляду на викладене, повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується», — наголосив Зеленський.

Читайте також: Кличко розповів, які правила карантину найчастіше порушують
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...