Зеленський назвав єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі

826
1 хвилина
Зеленський назвав єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі
Вступ України в НАТО — єдиний шлях для Києва до закінчення війни в Донбасі. Про це заявив президент Володимир Зеленський в ході переговорів по телефону з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом, повідомляється на сайті офісу глави держави.

«Останні тижні ми спостерігаємо дуже небезпечну тенденцію до збільшення кількості порушень режиму припинення вогню з боку російських окупаційних військ і кількості загиблих українських захисників», — наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави подякував Генеральному секретарю за увагу Альянсу до безпекової ситуації навколо України та закликав країни-члени НАТО приділяти більше уваги безпеці в Чорному морі і посилити присутність в Чорноморському регіоні.

«Така постійна присутність має стати потужним чинником для стримування Росії, яка продовжує масштабну мілітаризацію регіону та перешкоджає торговельному судноплавству», — заявив Володимир Зеленський.

Глава Української держави наголосив, що у відносинах з НАТО для України найбільш актуальним питанням є можливість отримання Плану дій щодо членства в Альянсі.

«Ми віддані реформуванню нашої армії та оборонного сектору, але одними реформами Росію не зупинити. НАТО — це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі. ПДЧ стане справжнім сигналом для РФ», — додав Президент.

Читайте також: В Україні запустили роботу Центру протидії дезінформації
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...