Зеленський хоче отримати від ЄС список вимог для євроінтеграції України

238
1 хвилина
Зеленський хоче отримати від ЄС список вимог для євроінтеграції України
В ЄС повинні чітко оголосити Україні умови для отримання повноправного членства в Європейському Союзі.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу Euronews, передає в середу, 26 серпня, пресслужба ОПУ.

«Я вважаю, що для українців дуже важлива зрозуміла позиція Європи щодо України. І я задавав питання багатьом лідерам Європи: «Ви повинні відповісти українцям, що ви хочете, щоб українці зробили крок за кроком, щоб стати членами ЄС», — сказав президент.

За словами Зеленського, після отримання конкретного переліку кроків буде зрозуміло, що треба зробити, і скільки потрібно часу для євроінтеграції України.

«Щоб у всіх було розуміння, що нам потрібно зараз — і Україні, і Європі. Мені здається, нам просто потрібно зробити таку країну, яку дуже хоче Європа. А вирішувати все-таки повинна Україна», — додав Зеленський.

На його думку, незважаючи на те, що не всі країни Євросоюзу хочуть бачити Україну в ЄС, Європейський Союз в цілому хоче, щоб Україна була партнером і мала членство.

Зеленський також висловив вдячність країнам Європи, які підтримали Україну в її територіальної цілісності і запровадили санкції проти РФ.

Читайте також: Верховний суд Білорусі відмовився переглядати результати виборів президента
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...