Зеленський ініціює запровадження нових релігійних свят

239
1 хвилина
Зеленський ініціює запровадження нових релігійних свят
Президент Володимир Зеленський доручив уряду розглянути питання надання державного статусу релігійних свят, а саме: Рамазан-байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-ха-Шана, Ханука, Великдень християн західного обряду та інші.

Відповідний указ глава держави підписав у четвер, 30 липня, повідомляє пресслужба ОПУ.

Як наголошується в документі, така пропозиція зроблена з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реалізації рівних прав і можливостей всіх вірян, шанування історії, культури, традицій українського суспільства як багатонаціонального і багатоконфесійного.

В указі йдеться, що уряд має вивчити це питання і виробити пропозиції щодо взаємодії із Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам'яті, після чого внести на розгляд Верховної ради відповідний законопроект.

Також у пресслужбі президента повідомили, що Зеленський привітав мусульман України і світу зі святом Курбан-Байрам. Глава держави зазначив, що це свято наповнює серця вірян милосердям, любов'ю до ближнього, дарує світло надії і справедливості.

«Ми вдячні і високо цінуємо внесок мусульманської громади України у збереження і примноження духовного багатства та різноманітності нашого народу, утвердження миру і міжрелігійної злагоди в українському суспільстві», — підкреслив Володимир Зеленський.

Він побажав мусульманам міцного здоров'я, миру та щедрої долі.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...