Зеленський доручив Кабміну розробити алгоритм масової вакцинації українців від COVID-19

2556
1 хвилина
Зеленський доручив Кабміну розробити алгоритм масової вакцинації українців від COVID-19
Президент України Володимир Зеленський заявив, що уряду необхідно готуватися до проведення вакцинації громадян від коронавірусу - потрібно розробити алгоритм дій, оскільки вона вперше буде такою масовою. Про це він сказав на селекторній нараді, передає пресслужба Офісу президента.

«Ми повинні бути готовими з алгоритмами дій при вакцинації. Держава повинна визначитися, хто буде вакцинуватися першим, скільки пацієнтів зможуть прийняти лікарні за місяць, а головне — допомогти медустановам з вакцинацією. Адже таку масову вакцинацію у світі робитимуть вперше», — сказав глава держави.

Своєю чергою, прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за минулий тиждень кількість хворих COVID-19 українців зменшилася.

«Захворіли на 7,6 тисячі осіб менше. При цьому кількість тестувань майже незмінно і коливається в межах 280-290 тисяч тестів щотижня», — сказав він.

На думку глави уряду, на ці показники вплинуло введення «карантину вихідного дня», а також посилення штрафів за перебування без масок в громадських місцях і транспорті.

Крім того, міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що за минулий тиждень було закуплено 66 тисяч тестів на антиген. До кінця року МОЗ закупить 1,3 млн таких тестів.

Читайте також: Зеленський планує відновити «Раду регіонального розвитку»

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...