Зеленський допустив концесію деяких культурних об'єктів

57
1 хвилина
Зеленський допустив концесію деяких культурних об'єктів
В Україні розглядають можливість передати в концесію деякі об'єкти культурної спадщини, які увійшли до програми «Велика реставрація».

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура» в Києві у понеділок, 22 лютого.

Зокрема, Зеленському було поставлено питання щодо програми «Велика реставрація», на яку, як розповідав раніше міністр культури Олександр Ткаченко, хочуть виділити 2 мільярди гривень.

Представники ЗМІ поцікавилися у президента, чому в Україні не розглядається можливість передачі в концесію об'єктів історичної та культурної спадщини (за прикладом Франції або Чехії, де власниками замків стають окремі громадяни і розвивають готельний або ресторанний бізнес на території об'єктів культури).

«Є багато форматів. Також ми розглядаємо варіант концесії. Це точно є така програма. Зараз ми розробляємо, які саме пам'ятники історії і культури можна розглядати як концесійний проєкт», — запевнив Зеленський.

Президент також уточнив, що перші вільні 300 млн грн на «Велику реставрацію» підуть тільки на підготовку всіх необхідних документів. Решту коштів держава буде вкладати з інших напрямків і бюджетних програм.

Читайте також: Україна націоналізувала нафтопровід, що належав Медведчуку
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...