З наступного тижня відновлює свою роботу Другий сенат КСУ

46
1 хвилина
З наступного тижня відновлює свою роботу Другий сенат КСУ
З наступного тижня відновлює свою роботу Другий сенат КСУ, який розглядатиме конституційну скаргу щодо пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відсутність голови КСУ не блокуватиме роботу Конституційного Суду.

Про це в Telegram написала представниця Верховної Ради в КСУ, народна депутатка від фракції Слуга народу Ольга Совгиря, інформує УНН.

«Згідно із наявною на сайті КСУ інформацією з наступного тижня відновлює свою роботу Другий сенат КСУ. Відповідно до оприлюдненого на сайті проекту порядку денного Сенату буде розглядатись конституційна скарга щодо положень Закону „Про ЄСВ“ (стосовно сплати ЄСВ платниками єдиного податку) та колективна конституційна скарга щодо пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», — написала Совгиря.

За її словами, таким чином за відсутності голови Суду його обов’язки виконує заступник голови Суду, а отже організаційна діяльність Суду не є заблокованою.

«Відсторонення голови КСУ від посади судді КСУ не блокує діяльність Конституційного Суду, адже Суд здійснює свою діяльність окремо у складі Великої палати і двох сенатів», — написала Совгиря.

Читайте також: Україна працює над організацією зустрічі Зеленського і Байдена
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...