З депутата Юрченка зняли електронний браслет

710
2 хвилини
З депутата Юрченка зняли електронний браслет
З народного депутата Олександра Юрченка, якого підозрюють в отриманні хабаря за внесення пропозицій до законопроєкту «Про управління відходами», зняли електронний браслет. Про це він написав у фейсбуці.

«Вчора суд виніс рішення про зняття з мене засобу контролю – браслета!» – написав депутат.

За інформацією Вищого антикорупційного суду, 3 листопада слідчий суддя ВАКС «частково задовольнив клопотання прокурора та продовжив строк дії обов’язків народному депутатові України, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди, ще на 2 місяці. Строк дії обов'язків продовжений до 3 січня 2021 року включно».

Як зазначається, підозрюваний надалі зобов’язаний прибувати до детектива, в провадженні якого перебуватиме кримінальне провадження, прокурора та суду за першим викликом; не залишати Київ без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти про зміну свого місяця проживання та роботи; утримуватися від спілкування із зазначеною в ухвалі особою; здати на зберігання до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) повідомили про підозру чинному нардепу в одержанні неправомірної вигоди з використанням законних повноважень і обов'язків.

Після цього депутатська фракція «Слуга народу» прийняла рішення виключити його зі свого складу.

Нардеп Олександр Юрченко, виключений з фракції «Слуга народу» після корупційного скандалу, заявив, що заставу у розмірі 3,1 млн гривень внесли за нього «небайдужі до екології люди».

Читайте також: Голова комісії по гральному бізнесу розраховує, що цей ринок запрацює 15 грудня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...