Явка в другому турі виборів мерів в Україні склала 24% – ЦВК

250
1 хвилина
Явка в другому турі виборів мерів в Україні склала 24% – ЦВК
Середня явка виборців у другому турі виборів мерів семи українських міст у неділю, 15 листопада, станом на 20.00 склала 24%, повідомила пресслужба Центральної виборчої комісії.

Найвищий показник явки серед семи міст зафіксовано в Кам'янець-Подільському (Хмельницька обл.) – 34,29% (26 751 виборець). Найнижча явка – в Сумах (19,02%, або 43 747 виборців).

У ЦВК нагадали, що ці відомості не носять офіційного характеру, оскільки вони надходять до Центрвиборчкому від органів ведення Державного реєстру виборців, які, зі свого боку, отримують цю інформацію від територіальних виборчих комісій будь-якими засобами зв'язку, зокрема телефоном або електронною поштою.

Місцеві вибори організовують і проводять відповідні територіальні виборчі комісії (ТВК). Результати голосування з виборів депутатів місцевих рад та міських голів повинні бути встановлені ТВК не пізніше ніж на п'ятий день з дня повторного голосування, тобто до 20 листопада включно.

Як повідомлялося раніше, в Україні 15 листопада розпочався другий тур в Одесі, Сумах, Луцьку, Херсоні, Краматорську, Кам’янці-Подільському та в Українці.

Читайте також: Чернігів просить Кабмін і Раду скасувати карантин вихідного дня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...