Які партії готові підтримати українці майже за місяць до місцевих виборів

330
1 хвилина
Які партії готові підтримати українці майже за місяць до місцевих виборів
За результатами агрегованого рейтингу українці готові підтримати на місцевих виборах в Україні п’ять партій.

Такими є результати опитування, проведеного Соціологічною групою Рейтинг.

Слугу народу готові підтримати 15,5% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори.

За Європейську солідарність готові голосувати 11,4% українців, за Опозиційну платформу — За життя — 11,4%, за Батьківщину — 8,3% і за партію За майбутнє — 6,2%.

Радикальну партію Олега Ляшка підтримують 4,9%. За партію УДАР Віталія Кличка і Наш край готові віддати свої голоси по 3,1%, ВО Свободу — 3%, партію Шарія — 2,5%, партію Пропозиція и Голос — по 1,8%, партію Перемога Пальчевского- 1, 7%.

У дослідженні представлено агрегований рейтинг партій на місцевих виборах, який представляє собою суму всіх результатів політичних сил на виборах до обласної ради кожної області.

Опитування проводилося з 25 по 28 вересня. Було опитано 5000 осіб методом телефонного інтерв'ю в усіх регіонах України, за винятком окупованих територій Донбасу і Криму. Статистична похибка не перевищує 1,4%.

Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року. Цього року вони відбудуться в умовах пандемії коронавірусу.

5 вересня стартувала передвиборча кампанія. 24 вересня завершився процес офіційного висунення кандидатів в депутати місцевих рад і на посади сільського, селищного, міського голів.

Читайте також: Венедіктова пояснила свій переїзд в президентську резиденцію в Пущі-Водиці
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...