«Я єдиний лідер, якого обрав білоруський народ» – Тихановська

998
1 хвилина
«Я єдиний лідер, якого обрав білоруський народ» – Тихановська
Світлана Тихановська прокоментувала сьогоднішню таємну інавгурацію Олександра Лукашенка.

В опублікованому відеозверненні вона назвала цю «так звану інавгурацію фарсом» та наголосила, що «ця спроба визнати себе легітимним привела тільки до того, що попередні повноваження закінчені, а новий мандат народ йому не видав».

«Насправді, сьогодні Лукашенко просто пішов на пенсію. Це означає, що його накази силовим структурам більше нелегітимні і не підлягають виконанню. Я, Світлана Тихановська, є єдиним лідером, який обраний білоруським народом. І наше завдання зараз – разом побудувати нову Білорусь», – заявила вона.

Тихановська розповіла, що країни Європи підтримують білоруський народ у вимозі зупинити насильство, звільнити політв'язнів і провести нові – чесні і прозорі – вибори. За її словами, Європа готова «надати реальну допомогу – існують серйозні інвестиційні пакети, які передбачені для Білорусі після перемоги демократії».

Нагадаємо: раніше цього дня Олександр Лукашенко вступив на посаду президента Білорусі. Церемонія інавгурації, що почалася без анонса і телетрансляції, проходила у Палаці незалежності в Мінську.

Читайте також: Кернеса висунули на посаду міського голови
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...