Всеукраїнське опитування Зеленського профінансує «Слуга народу»

216
1 хвилина
Всеукраїнське опитування Зеленського профінансує «Слуга народу»
Всеукраїнське опитування 25 жовтня, оголошене президентом Володимиром Зеленським, профінансує партія «Слуга народу». Про це повідомляється у телеграм-каналі партії.

Таке рішення ухвалили на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня. При цьому, партія не проводитиме дослідження власними силами, а укладе договір із компанією, що проводить соціологічні опитування.

«Громадяни, які будуть проводити дослідження, перебуватимуть за межами виборчих дільниць. Фактично це загальноприйнятий у світі формат екзит-полу. Опитування в цьому форматі проводитимуть 25 жовтня також і на замовлення інших політичних сил», – пояснили в партії.

При цьому, у «Слузі народу» впевнені, що це не буде агітацією, оскільки під час дослідження не використовуватиметься партійна символіка, а також заклики голосувати за «Слугу народу» або ж за окремих кандидатів.

В партії також обіцяють, що усі витрати, пов’язані з опитуванням, будуть відображені в звіті до Національного агентства з питань запобігання корупції. «Підкреслимо, що мова не йде про гроші платників податків, оскільки у 2020 році партія «Слуга Народу» відмовилася від державного фінансування та передала ці кошти на боротьбу з COVID-19», – зазначили в партії.

Читайте також: 
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...