Європарламент виступив за посилення санкцій проти Росії

67
1 хвилина
Європарламент виступив за посилення санкцій проти Росії
Європейський парламент схвалив резолюцію щодо арешту російського опозиціонера Олексія Навального, у якій закликав розширити санкції проти Російської Федерації та зупинити будівництво газопроводу «Північний потік-2». Відповідний допис розміщено на сайті ЄП.

Зокрема, вину за арешт Навального поклали на людей з найближчого оточення президента Володимира Путіна, закликавши запровадити проти них міжнародні санкції. Вони мають стати покаранням «фізичних і юридичних осіб» за арешт опозиціонера.

Також під санкції пропонується відправити російських олігархів і пропагандистів ЗМІ РФ, які володіють активами в ЄС. Це ж стосується російського капіталу сумнівного походження у Євросоюзі.

Водночас у резолюції наголосили на негайному припиненні будівництва газопроводу «Північний потік-2» та заклики звільнити Навального.

Нагадаємо, 17 січня в Росії в аеропорту Шереметьєво приземлився літак з опозиціонером Олексієм Навальним. Під час проходження прикордонного контролю політика затримали російські правоохоронці. Пізніше стало відомо, що затриманий після повернення із Німеччини перебуває в одному із відділень поліції міста Хімки, що в Московській області.

Читайте також: ЄСПЛ визнав порушення прав людини під час Революції гідності
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...