Військові у Буркіна-Фасо оголосили про захоплення влади

62
1 хвилина
Військові у Буркіна-Фасо оголосили про захоплення влади
Військові, що влаштували заколот, в Буркіна-Фасо заявили, що захопили владу в західноафриканській республіці, відсторонивши президента Роча Марка Крістіана Каборе. Повідомлення про перехід влади до військових збуло зачитане в ефірі національного телебачення у понеділок, 24 січня, повідомляє DW.

Військові також оголосили про розпуск уряду та парламенту, призупинення дії конституції та закриття сухопутних та повітряних кордонів країни. На території країни запроваджено комендантську годину.

У заяві йдеться, що влада в країні переходить до раніше невідомого «Патріотичного руху за охорону та відновлення» (MPSR). «MPSR, до складу якого входить уся армія, вирішило сьогодні звільнити президента Каборе від повноважень», — повідомили військові. Місцеперебування Каборе невідоме.

Заколотники відзначають погіршення ситуації з безпекою в країні, а також нездатність Каборе об'єднати народ та ефективно протистояти загрозам, у тому числі з боку ісламістських угруповань. За словами військових, захоплення влади було здійснено без насильства, усі затримані перебувають у безпечному місці.

Читайте також: Макрон проведе телефонні переговори з Путіним та Зеленським
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...