Верховний суд відмовився визнати опитування Зеленського незаконною агітацією

472
1 хвилина
Верховний суд відмовився визнати опитування Зеленського незаконною агітацією
Верховний суд України відмовився визнати всеукраїнське опитування президента Володимира Зеленського, яке проводилося в день місцевих виборів, 25 жовтня, незаконною агітацією.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на постанову Великої палати Верховного суду.

Як зазначається, це рішення було опублікували сьогодні, 28 жовтня, і не може бути оскаржене.

Повідомляється, що позивач, ексдепутат Наталія Новак, просила Верховний суд визнати незаконною агітацією відеозвернення Зеленського, в якому він анонсував проведення загальнонаціонального опитування. Позивач також просила заборонити проведення цього опитування. Однак, Велика палата ВСУ вирішила, що дане опитування не є передвиборчою агітацією.

«За матеріалами цієї справи, на підставі аналізу наданих сторонами доказів та пояснень сторін можна зробити висновок, що справжньою метою проведення опитування є з'ясування президентом України важливих, як на його думку, соціально-економічних питань», — йдеться в постанові суду.

Також судді відзначили, що використання Володимиром Зеленським висловлювання «Україна — це ти» не містить жодних закликів до голосування за ту чи іншу політичну силу.

Нагадаємо, 25 жовтня, у день виборів до місцевих органів влади, біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети.

Читайте також: ДБР повинно усунути недоліки в своїй роботі за два місяці – Венедіктова
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...