Венедіктова пояснила свій переїзд в президентську резиденцію в Пущі-Водиці

1553
2 хвилини
Венедіктова пояснила свій переїзд в президентську резиденцію в Пущі-Водиці
Генпрокурор Ірина Венедіктова назвала переїзд в президентську резиденцію в Пущі-Водиці тимчасовим і прийнятим виключно з міркувань безпеки.

«Прошу повірити мені на слово, що переїзд в цей будинок — тимчасовий захід і перебралася я туди зовсім не тому, що я дуже хотіла поліпшити свої житлові умови. Так необхідно було зробити в той конкретний момент часу і пов'язаний цей момент був виключно міркуваннями безпеки», — написала вона в своєму Facebook.

Генпрокурор пояснив, що за останній час їй підкидали политих кров'ю мертвих птахів, а також відбувалися більш небезпечні речі.

Венедіктова також розповіла, що не встановлювала розмір оренди за будинок, а просто погодилася з озвученою сумою, так як не планувала жити там більше декількох місяців.

«Я попросила надати мені методологію розрахунку орендної плати за використання самого будинку, плати за використання загальних територій тощо. Якщо виявиться, що в питанні формування орендної плати не все так однозначно і вона могла бути встановлена ​​на більш високому рівні, я негайно сама за своєю особистою ініціативою внесу необхідну доплату, щоб не залишити навіть тінь сумніву в цьому чутливому для суспільства питанні», — підкреслила вона.

Венедіктова додала, що не бачить у своїх діях ні правових, ні морально-етичних питань, однак прийняла рішення якомога швидше переїхати. За словами генпрокурора, це має зайняти кілька днів.

Тиждень тому нардеп Гео Лерос оприлюднив фрагмент договору оренди Венедіктовою резиденції. У документі зазначено, що генпрокурор орендує шестикімнатний будинок загальною площею 675,1 кв. м. за майже 64 тисячі гривень на місяць.

За маєток вона платить менше третини від суми оренди, решта коштів — з держбюджету.

Читайте також: Зеленський розповів про плани щодо співпраці з КНР
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...