В Україні сьогодні завершується передвиборча агітація

258
1 хвилина
В Україні сьогодні завершується передвиборча агітація
В Україні в п’ятницю, 23 жовтня, завершується передвиборча агітація за кандидатів на місцевих виборах, під час якої правоохоронці відкрили 556 справ через порушення кампанії.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає пресслужба відомства.

Зазначається, що від початку передвиборчої кампанії правоохоронці відкрили 556 кримінальних проваджень і склали 1581 адмінпротокол. Загалом кримінальні справи стосуються підкупу виборців, перешкоджанню здійснювання виборчого права та надання неправдивих відомостей до Державного реєстру виборців.

Як повідомляють в МВС, найяскравішими прикладами порушення агітації є організація виборчий «сіток» в Одесі та на Чернігівщині. Зокрема, в Одесі затримали групу осіб, серед яких і голова виборчої комісії, які планували використати для підкупу виборців 45 тис. доларів.

При цьому у Чернігівській області під час обшуку автомобіля керівника одного зі структурних підрозділів Бахмацької райдержадміністрації правоохоронці виявили списки виборців зі схемою «десятників» та 66 тис. гривень. За даними поліції, мережа охоплювала понад 5 тисяч осіб.

Відомо, що місцеві вибори відбудуться в неділю, 25 жовтня. Від завтра, 24 жовтня, в Україні розпочнеться «день тиші». Також до 20:00 25 жовтня забороняється оприлюднювати і поширювати результати опитувань громадської думки, пов'язаних з виборами.

Читайте також: Псування бюлетенів опитування Зеленського можуть кваліфікувати як хуліганство
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...