В Україні схвалили концепцію розвитку електронної охорони здоров'я

1900
1 хвилина
В Україні схвалили концепцію розвитку електронної охорони здоров'я
Кабінет міністрів на засіданні в понеділок схвалив концепцію розвитку електронної системи охорони здоров’я України до 2025 року, передає УНН.

«Пропонується концепція розвитку електронної охорони здоров’я України. Реалізація концепції передбачена на період до 2025 року та передбачає розв’язання існуючих проблем і викликів шляхом забезпечення виконання комплексних заходів за такими напрямками: нормативно-правове забезпечення розвитку електронної охорони здоров’я, організаційне, управлінське та технічне забезпечення розвитку електронної охорони здоров’я, ресурсне забезпечення розвитку електронної охорони здоров’я, забезпечення якості, безпечності та доступності електронної охорони здоров’я», — повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

З його слів, фінансування заходів реалізації концепції здійснюється за рахунок і в межах коштів державного та місцевих бюджетів, затверджених на відповідний рік, міжнародної технічної фінансової допомоги та інших незаборонених законодавством джерел.

Нагадаємо, на початку грудня робоча група МОЗ розробила проект концепції розвитку електронної охорони здоров’я, який вже знаходиться в Кабінеті міністрів.

Читайте також: Кремль заявив, що не бачить «політичної волі України до нормалізації відносин з Росією»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...