В Україні планують дозволити подвійне громадянство

1613
1 хвилина
В Україні планують дозволити подвійне громадянство
У Міністерстві закордонних справ України заявили, що працюють із народними депутатами над тим, щоб дозволити подвійне громадянство.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу 4 березня, пише Громадське.

«Ми плануємо дозволити подвійне громадянство з країнами ЄС, країнами, які є для нас дружніми: список цих країн буде залежати від деяких критеріїв», — сказав міністр.

За його словами, це дозволить об'єднувати громадян по всьому світу. Так, громадянин України може виїхати до ЄС та у перспективі стати громадянином цієї країни, водночас людина зможе зберегти і свій український паспорт.

«Нам треба тримати разом мільйони українців, розкиданих по всьому світу. Ми не повинні заважати їхній інтеграції в суспільство, в якому вони вирішили продовжити своє життя, але ми повинні, як держава, докласти всіх зусиль, щоб вони залишалися українцями та зберігали зв'язок зі своєю батьківщиною», — пояснив Кулеба.

Водночас у законодавстві хочуть встановити обмеження на подвійне громадянство для депутатів, міністрів, каже міністр. Також планується заборонити подвійне громадянство з Росією.

Кулеба наголошує, що наразі МЗС працює з народними депутатами над відповідними законодавчими змінами.

Читайте також: Місія МВФ повернеться в Україну у квітні – Корнієнко
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...