В Україні набули чинності зміни до ПДР

3271
1 хвилина
В Україні набули чинності зміни до ПДР
В Україні набрали чинності зміни до Правил дорожнього руху, які були затверджені Кабміном 11 листопада. Вони стосуються водіїв автомобілів, пасажирів, пішоходів та велосипедистів.

Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

Він зазначив, що згідно з новими ПДР, водії та пасажири таксі, а також інструктори з водіння в населеному пункті й за його межами повинні бути пристебнуті. У зв'язку із цим таксисти зобов'язані забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні.

«Не пристібатися в населеному пункті тепер дозволяється тільки водіям та пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів», — підкреслив Білошицький.

Він додав, що зміни в ПДР стосуються і вигляду номерних знаків — заборонено змінювати їхні розміри, форму, позначення, колір і розміщення, наносити на них додаткові позначення або закривати їх. Номерні знаки повинні бути чистими та достатньо освітленими.

Також Білошицький розповів, що, за новими правилами, велосипедистам дозволено рух смугою для маршрутних транспортних засобів, а пішоходи обов'язково повинні використовувати світловідбивні елементи в темний час доби й в умовах недостатньої видимості.

Читайте також: Влада Вінниці відмовилася від головної міської ялинки
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...