В Угорщині заявили, що не скасоватимуть заборону пропаганди ЛГБТ

114
2 хвилини
В Угорщині заявили, що не скасоватимуть заборону пропаганди ЛГБТ
Угорщина не змінить свою політику щодо заборони пропаганди гомосексуалізму в країні та не піддасться тиску в цьому питанні з боку європейських структур. Про це в оприлюдненому в п'ятницю інтерв'ю агентству Associated Press (АР) заявив міністр закордонних справ і зовнішньоекономічних зв'язків Угорщини Петер Сіярто.

«Ми не підемо на компроміси в цих питаннях, оскільки ми суверенна країна, суверенна нація. І нікому, навіть Європейській комісії, не слід шантажувати нас щодо цих питань», — заявив міністр.

Сіярто назвав це «чисто політичним рішенням» і «шантажем», підкресливши при цьому, що позиція Будапешта щодо заборони на «пропаганду гомосексуальних відносин» залишиться незмінною. «Ми не підемо на компроміси щодо майбутнього наших дітей», — сказав він.

Єврокомісія почала 15 липня юридичну процедуру усунення порушень щодо Угорщини та Польщі за місцеві закони, які, на думку Брюсселя, порушують права ЛГБТ-спільноти. Якщо Варшава і Будапешт не прислухаються до претензій ЄК, Брюссель може подати проти них позови до Європейського суду юстиції, який під загрозою штрафів має право зобов'язати ці країни виконати вимоги Єврокомісії. З цієї ж причини влада ЄС призупинили процес надання Угорщині фінансової допомоги на ліквідацію наслідків пандемії нового коронавірусу.

Раніше в цьому місяці Сіярто пояснив, що прийнятий в Угорщині закон про заборону пропаганди гомосексуалізму в країні не порушує права ЛГБТ-спільноти, а стосується сексуальної освіти дітей і підлітків до 18 років. Цей закон, розповів він, про угорських дітей і говорить наступне: освіта угорських дітей до 18 років в тому, що стосується питань сексуальної освіти та орієнтації, має вестися виключно їх батьками.

Читайте також: Таліби створили спеціальну комісію для забезпечення безпеки Кабула
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...