В ОП виправили заяву про «Велике будівництво» після звинувачень в маніпуляції

65
1 хвилина
В ОП виправили заяву про «Велике будівництво» після звинувачень в маніпуляції
На сайті Офісу Президента України виправили заяву про те, що 93% українців вважають програму «Велике будівництво», ініційовану Президентом Володимиром Зеленським, головною позитивною подією року. Наразі там вказано, що такої думки дотримується 11,3% громадян. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ОПУ.

Так, на сайті вказують, що новина містить виправлення — змінено заголовок, перший та другий абзаци. Також в ОПУ перепрошують за неточність.

«За уточненою інформацією від Фонду "Демократичні ініціативи", програму "Велике будівництво" назвали подією року 11,3% опитаних, з них 93% оцінили її як позитивну. "Велике будівництво" — єдиний з пунктів у рейтингу топ-5 подій року, який українці відзначили позитивно», — йдеться у виправленій новині.

Раніше Офіс Президента повідомив, з посиланням на результати опитування Фонду «Демократичні ініціативи» ім.І. Кучеріва та КМІС, що 93% опитаних назвали програму «Велике будівництво» головною подією 2020 року.

Після чого науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, доктор історичних наук, професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань звинуватив ОП в маніпулюванні їхніми соціологічними даними.

Читайте також: У КМДА назвали умову, за якої новорічні локації у січні працюватимуть до середини місяця
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...