В ОБСЄ закликали Росію скасувати визнання ДНР та ЛНР

350
2 хвилини
В ОБСЄ закликали Росію скасувати визнання ДНР та ЛНР
Генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Гельґа Шмід повідомила, що у вівторок на спеціальному засіданні Постійної ради ОБСЄ щодо ситуації в Україні було дано чіткий сигнал Росії із закликом скасувати рішення про ЛНР/ДНР та відвести війська.

Шмід написала в Twitter, що приєдналася до другого спеціального засідання Постійної ради ОБСЄ щодо ситуації в Україні.«Росії дано чіткий сигнал скасувати визнання певних районів Донецька та Луганська та вивести війська», — наголосила Шмід.

За її словами, на засіданні було висловлено широку підтримку роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

У ході розширеного засідання Постійної ради «держави-учасники ОБСЄ висловили солідарність і повну підтримку Україні та закликали Росію скасувати рішення, що підривають суверенітет і територіальну цілісність України».

«Грубе порушення Російською Федерацією міжнародного права, принципів ОБСЄ та Мінських угод засудили понад 40 промовців. Росія та Білорусь поставили під сумнів, здавалося б, очевидні аргументи», — написав польський представник у Twitter.

Російський постійний представник при ОБСЄ Олександр Лукашевич заявив на цьому засіданні, що Росія ухвалила дуже непросте, але вимушене рішення щодо визнання суверенітету ДНР і ЛНР, яке продиктоване гуманітарними міркуваннями, прагненням захистити мирне населення від озброєного насильства, яке продовжує нинішня влада України.

Читайте також: Прем'єр України заявив, що виконання висунутих Путіним умов неможливе
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...