В Ізраїлі ввели режим надзвичайного стану в місті Лод

88
1 хвилина
В Ізраїлі ввели режим надзвичайного стану в місті Лод
Надзвичайний стан було введено в ізраїльському місті Лод через зіткнення між арабськими та єврейськими жителями. Відповідне повідомлення було розміщено в середу на сторінці прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху в Twitter.

«Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху обговорив події в Лоді з міністром оборони, міністром внутрішньої безпеки, генеральним інспектором поліції Ізраїлю, головою національної ради безпеки, генеральним прокурором та іншими високопоставленими чиновниками. Прем’єр-міністр Нетаньяху погодився ввести надзвичайний стан в Лоді», — йдеться в тексті.

Крім того, було прийнято рішення «негайно перекинути батальйони прикордонної поліції Ізраїлю з Юдеї та Самарії в Лод». Мер Лода Яір Ревіво в телевізійному виступі заявив про «громадянську війну» в місті й повну втрату контролю над ним. Як передав телеканал Al-Mayadeen, натовпи арабських підлітків почали підпалювати автомобілі ізраїльтян. У Лоді також була зроблена спроба підпалити одну з синагог. 

Хвилювання в арабських районах ширяться на тлі ракетних обстрілів території Ізраїлю, які ведуть загони радикального руху ХАМАС, що базуються в секторі Гази. Ізраїльські ВПС завдають удари у відповідь по наземних цілях.

Читайте також: Із Сектора Гази випустили понад тисячу ракет по території Ізраїлю
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...