В Авакова назвали умови присутності поліції в поїздах

798
1 хвилина
В Авакова назвали умови присутності поліції в поїздах
Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко назвав умови, за яких поліція може патрулювати поїзди в Україні. Також він запропонував інший варіант забезпечення безпеки під час руху.

Про це Мартиненко написав у Facebook.

За його словами, силовики готові це забезпечити за умови належного фінансування.

«Працівники поліції готові охороняти пасажирські залізничні перевезення за умови створення належних умов бюджетного фінансування та забезпечення матеріально-технічної бази для поліцейських підрозділів, які ці функції повинні були здійснювати», — заявив він.

Мартиненко додав, що порядок забезпечення безпеки в поїздах «Укрзалізниці» був прописаний у постанові №204/175 ще в березні цього року.

Він зазначив, що крім того, в постанові №7 від 11 січня 1994 року була затверджено положення про воєнізовану охорону на залізничному транспорті.

Ця охорона забезпечена вогнепальною зброєю і, крім об'єктів інфраструктури, охороняє залізничні перевезення, але вантажні. У зв'язку з цим радник Авакова запропонував поширити повноваження воєнізованої охорони ще й на пасажирські поїзди.

«У мене просте речення до колег з Міністерства інфраструктури - розширте повноваження воєнізованої охорони, внісши зміни до постанови № 7, додавши туди крім вантажних ще й пасажирські перевезення», — заявив Мартиненко.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...