В Афганістані з моменту захоплення влади «Талібаном» закрилися понад 150 ЗМІ

68
1 хвилина
В Афганістані з моменту захоплення влади «Талібаном» закрилися понад 150 ЗМІ
Щонайменше 153 засоби масової інформації припинили роботу у 20 провінціях Афганістану після того, як 15 серпня владу в країні захопив радикальний рух «Талібан». Про це повідомив місцевий телеканал TOLO news.

Основними причинами закриття телеканалів, радіостанцій і різних друкованих видань називаються важка економічна ситуація, а також численні обмеження, що вводяться талібами на різних рівнях.

«Якщо організації, що підтримують ЗМІ, не звернуть увагу на нинішню ситуацію, в найближчому майбутньому ми станемо свідками повного закриття в країні видань і телеканалів», — заявив заступник глави Асоціації незалежних журналістів Афганістану.

«Ми закликаємо міжнародні організації негайно вжити заходів для вирішення цієї проблеми. В іншому випадку скоро настане кінець свободі преси й інших людських і громадянських свобод в Афганістані», — додав представник Національної спілки журналістів Афганістану.

В кінці серпня відразу кілька афганських журналісток виступили з вимогою відновити їх на робочих місцях після того, як вони були звільнені новими роботодавцями, яких призначили таліби. Крім цього, Асоціація незалежних журналістів Афганістану закликала «Талібан» припинити насильство щодо кореспондентів, які висвітлюють акції протесту в країні, а також забезпечити виконання закону про доступ до інформації.

Читайте також: Відсторонений президент Гвінеї відмовився йти у відставку
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...