Уряд оприлюднив детальний план виходу з карантину

211
2 хвилини
Уряд оприлюднив детальний план виходу з карантину

Кабінет міністрів розробив чіткий план виходу з карантину, який складається з 5 етапів. За словами голови уряду, стартова точка реалізації цього плану може настати 11 травня за умови сприятливої епідемічної ситуації. Про це пишуть «Українська правда» та AIN.


План виходу з карантину, поетапно:

ЕТАП 1: парки, зони відпочинку, частина об'єктів індустрії краси, оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, кафе з обслуговуванням на винос, автомийки, веломагазинів, нотаріуси.

Умова: Контроль над розповсюдженням, доступність медичних ресурсів.

ЕТАП 2: відновлення навчання випускних класів в школах, заклади громадського харчування з обслуговуванням на винос, спортивні зали і фітнес-центри, готелі. 

Умова: Зменшення випадків. Розвантаження медичної системи.

ЕТАП 3: дитячі майданчики, окремі навчальні заклади, метрополітен для спецперевозок, транспортне сполучення між містами в межах області, ТРЦ (без розважальних зон), театри і кінотеатри, заклади громадського харчування з відвідувачами.

Умова: Вивільнення медичної системи від хворих.

ЕТАП 4: весь наземний транспорт і метрополітен для всіх, всі навчальні заклади, всі розважальні заклади, стоматології, всі заклади громадського харчування.

Умова: Повний контроль над осередками.

ЕТАП 5: скасування всіх інших обмежень, крім встановлених місцевою владою в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Умова: Припинення внутрішньої передачі вірусу.

Відповідно до представленого плану, число видужалих має постійно зростати, число нових виявлених випадків — знижуватися. У такому випадку держава буде переходити від одного пункту до іншого. Це необхідно, щоб не створювати додаткове навантаження на систему охорони здоров'я в Україні.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...