Україна ввела санкції проти власника мережі спорттоварів «Спортмастер»

1425
2 хвилини
Україна ввела санкції проти власника мережі спорттоварів «Спортмастер»
Компанія Sportmaster Operations Pte. Ltd (Сінгапур), якій безпосередньо належить ТОВ «Спортмастер-Україна» включена до списку санкцій рішенням РНБО й указом президента України від 19 лютого 2021 року. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Згідно з ним, на три роки щодо сінгапурської Sportmaster Operations вводиться повна заборона торговельних операцій, транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, а також заборона ввезення її продукції безпосередньо компанією або із залученням представників іноземних держав і застосовуються санкції щодо запобігання виведення капіталів за межі України.

За інформацією на сайті «Спортмастер-Україна», до мережі входять близько 30 магазинів у 15 містах України загальною площею 50 000 кв. м, які щорічно відвідують близько 10 млн людей, а всього в компанії зайнято понад 1 000 працівників. Крім того, «Спортмастер-Україна» розвивала мережу дилерських і франчайзингових магазинів, яка на території України включає понад 150 торгових точок (зокрема, франчайзингові Columbia, Sportlandia, Weekender, B2G) загальною площею понад 16 000 кв. м у більш ніж 30 містах у всій країні.

«(Компанія) утворена в пострадянський період братами Миколою та Володимиром Фартушняками, уродженцями міста Кривий Ріг. Вони ж і відкрили в 1996 році представництво в Києві, а потім і в Україні», — зазначається на сайті.

У 2017 році в Києві пікетували один із магазинів мережі «Спортмастер» з вимогою припинити роботу мережі в Україні після того, як «Спортмастер» було оголошено спонсором конкурсу краси в окупованому Луганську. Повідомлення про пікети проти роботи мережі в Україні, зокрема в Києві та Миколаєві, були також у 2014 році.

Читйте також: РНБО запровадила санкції проти Медведчука та його дружини через фінансування тероризму
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...