Україна та Великобританія підпишуть Меморандум про розвиток ВМФ України

319
2 хвилини
Україна та Великобританія підпишуть Меморандум про розвиток ВМФ України
Президент України Володимир Зеленський зазначає, що під час його офіційного візиту до Великої Британії буде підписано два важливих стратегічних документи: Угоду про стратегічне партнерство і торгівлю між країнами та Меморандум про розвиток Військово-Морського флоту України на 1,25 млрд фунтів. Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Дуже важливий візит. Я вважаю, що історичний візит. Насамперед очікуємо зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Буде предметна зустріч, підпишемо важливу історичну угоду про стратегічне партнерство і торгівлю між нашими країнами, яка дає можливість продовжити і розширити угоду про зону вільної торгівлі між нашими країнами після того, як Велика Британія вийде з ЄС», – сказав він у коментарі «Інтерфакс-Україна».

Зеленський зазначив, що також буде підписано Меморандум про розвиток Військово-Морського флоту України:

«Важливий стратегічний документ. Будемо на військово-морській базі, підпишемо цей меморандум на суму 1,25 млрд фунтів. Ми всі вірили, що знову з'явиться Військово-Морський флот в Україні. І мені здається, що це такий важливий сильний крок», – зазначив він.

Також президент сподівається отримати підтримку з боку Великої Британії у розвитку інфраструктури для психологічної реабілітації ветеранів.

Окрім того, Зеленський анонсував зустрічі з представниками британської королівської сім'ї, українською громадою, британським бізнесом та мером Лондона.

Читайте також: У хворого на коронавірус Порошенка погіршився стан
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...