Україна та Бразилія домовились про співпрацю в оборонно-промисловій галузі

224
1 хвилина
Україна та Бразилія домовились про співпрацю в оборонно-промисловій галузі
Перший заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко та заступник міністра оборони Бразилії Маркус Дего Росас Понтіс підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.

Про це повідомляється на сторінці Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України у фейсбуці.

Віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський зазначив, що розглядає співробітництво між Україною та Бразилією як взаємодоповнююче, адже обидві країни мають що запропонувати одна одній.

«Це буде дорога з двостороннім рухом. Наші країни започатковують новий напрямок співробітництва, який має великі перспективи. У нас уже є досвід співпраці, зокрема під час реалізації міжнародного проєкту «Циклон-4». Ми пізнали один одного і зрозуміли, тепер наша співпраця вийде на новий рівень», — зауважив Уруський.

Віцепрем’єр також висловив сподівання, що співпраця з бразильськими партнерами в оборонно-промисловій галузі сприятиме завантаженню вітчизняного ОПК, що зазнав втрат через світову пандемію.

Читайте також: Мова про введення надзвичайного стану в Україні не йшла, можливі тільки локдауни — Арахамія

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...