Україна і Великобританія вже працюють над спрощенням візового режиму

1394
2 хвилини
Україна і Великобританія вже працюють над спрощенням візового режиму
Об’єднане Королівство та Україна спільно шукають взаємні шляхи полегшення візового режиму. Про це під час участі в заході Британсько-українського товариства розповів посол України в Сполученому Королівстві Вадим Пристайко, повідомляє Укрінформ.

«Між нами існує порозуміння й ми шукаємо кращі шляхи вирішення. На це знадобиться час, цей процес завжди був складним, однак ми рухаємося уперед», – сказав Пристайко.

За його словами, до України із Великобританії незабаром має прибути спеціальна комісія, яка вивчить роботу системи видачі біометричних паспортів та оцінить якість співпраці між державними відомствами.

«Сподіваюся, що врешті-решт співпраця між міністерствами внутрішніх справ та правоохоронними органами України та Британії дозволить полегшити візовий режим для українців», – зазначив посол.

Він додав, що наразі Україна просить Велику Британію запровадити окремі правила для різних категорій подавачів на візи, полегшивши для початку отримання дозволів на в’їзд журналістами, підприємцями, студентами тощо.

«Чого я хочу від Об’єднаного Королівства, так це дотримання правил, обмеження періоду очікування (на отримання візи. – ред.), і того, аби у разі ухвалення рішення, що хтось може приїхати, він дійсно міг потрапити до країни», – підсумував він.

Нагадаємо, Україна і Британія підписали угоду про партнерство і торгівлю.

Читайте також: Порошенко вилікувався від коронавірусу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...