Україна долучилась до санкцій ЄС проти «Аль-Каїди» та ІДІЛ

280
1 хвилина
Україна долучилась до санкцій ЄС проти «Аль-Каїди» та ІДІЛ
Україна та кілька держав-кандидатів на вступ до Європейського Союзу долучилися до санкцій проти терористичних організацій. В ЄС привітали та взяли до уваги ці дії. Про це повідомляється на сайті Європейської Ради.

Відповідне рішення про продовження санкцій ЄС проти «Аль-Каїди» та ІДІЛ ухвалили 19 жовтня. Чинні санкції матимуть дію до 31 жовтня 2021 року.

Такі санкції передбачають обмеження в’їзду до країн-членів ЄС учасників терористичних організацій, заборону на торгівлю або постачання їм зброї та товарів військового призначення. Також країни обмежать постачання нафти та надання будь-яких кредитів забороненим організаціям.

Цього року до рішення ЄС долучились країни-кандидати на вступ в Союз (Північна Македонія, Чорногорія, Сербія, Албанія), Боснія і Герцеговина (потенційний кандидат на вступ), країни-члени Європейської асоціації вільної торгівлі (Ісландія та Ліхтенштейн), а також країни, які підписали Угоду про асоціацію з Європейським Союзом і мають перспективу на членство (Україна, Республіка Молдова, Вірменія та Грузія).

Читайте також: Степанов прокоментував чутки навколо своєї відставки
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...