У Зеленського розповіли, як Україна відзначатиме День незалежності

1188
1 хвилина
У Зеленського розповіли, як Україна відзначатиме День незалежності
Сьогодні глава держави Володимир Зеленський підписав указ «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України».

Про це пише пресслужба ОПУ.

За інформацією відомства, святкування відбудеться без параду і з урахуванням вимог щодо запобігання поширення коронавірусу.

Зокрема, 23 серпня, в День державного прапора України, в Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах і військових частинах мають пройти церемонії урочистого підняття державного прапора.

«У День незалежності України, 24 серпня 2020 року, в місті Києві, інших населених пунктах передбачається проведення урочистостей за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, учасників ООС/АТО і громадськості», — йдеться в документі.

Крім цього в День незалежності буде проведена церемонія покладання квітів до пам'ятників та могил видатних діячів України, борців за незалежність, які загинули учасників Революції Гідності та учасників ООС/АТО.

«Також уряд має організувати церемонії вручення державних нагород, заохочувальних відзнак особам, які зробили значний внесок у здобуття незалежності України, захист її суверенітету і територіальної цілісності», — повідомили в ОП.

Розробити та забезпечити виконання заходів святкування Дня незалежності має Кабінет міністрів.

Раніше стало відомо про те, що Рада не проводитиме урочисте засідання в День Незалежності.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...