У Вінниці хочуть перенести карантин вихідного дня на понеділок-вівторок

291
1 хвилина
У Вінниці хочуть перенести карантин вихідного дня на понеділок-вівторок
У Вінницькій міській раді запропонували перенести вихідні дні на понеділок і вівторок, щоб обійти карантин вихідного дня. Таким чином заклади громадського харчування можуть отримати можливість повноцінно працювати у суботу та неділю. Про це повідомляє місцеве видання Vlasno.info.

«Ми пропонуємо обласній комісії ТЕБ та НС перенести умовні вихідні дні на понеділок та вівторок. Якщо комісія підтримає, сподіваюся, що підприємцям буде легше працювати і вони отримають виторг та зможуть виплатити усю заробітну плату своїм працівникам. Це складний період і нам потрібно з нього виходити», – повідомив заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Крім цього він зазначив, що Вінницька міська рада буде впроваджувати антикризові заходи, зокрема, ініціюватиме скасовування сплати єдиного податку для першої та другої групи підприємців у 2021 рік на два місяці.

«Не знаю, чи вдасться це зробити, але будемо пробувати. Плануємо також продовжити програму по компенсації пільгових кредитів та продовжити на новостворених робочих місцях сплату ЄСВ на мінімальну заробітну плату. За моєю інформацією, не всі зможуть продовжити роботу, якщо в Україні запровадять повний локдаун», – додав заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Читайте також: Шмигаль не виключає посилення карантину на зимові свята
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...