У Страсбурзі відкривається осіння сесія ПАРЄ

58
2 хвилини
У Страсбурзі відкривається осіння сесія ПАРЄ
Осіння і фінальна в цьому році сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) пройде в Страсбурзі з 27 по 30 вересня. Як повідомили в пресслужбі організації, основними пунктами порядку стануть питання, пов'язані зі зміною клімату.

Згідно з проєктом порядку, який ще має бути затверджений на відкритті сесії в понеділок, відразу сім дебатів на тему зміни клімату і наслідків пов'язаних з цим процесів пройдуть в середу. В ході затвердження порядку денного сесії буде прийнято рішення і за запитами на термінові та поточні дебати, на цей момент їх всього п'ять.

Ініціатори термінових дебатів пропонують провести дискусії та прийняти за їх підсумками резолюції про ситуацію в Афганістані, про збільшений міграційний тиск на кордонах Латвії, Литви та Польщі з Білоруссю, а також про новий проєкт протоколу до Конвенції Ради Європи про комп'ютерні злочини.

Крім того, секретаріат асамблеї отримав два запити на дебати в поточному форматі (без прийняття резолюцій за підсумками) про зв’язки між ЄС і країнами Західних Балкан, а також про політичне переслідування корінних народів Криму з боку Росії.

Також в перший день депутати обговорять гуманітарні наслідки конфлікту в Нагірному Карабасі для Вірменії та Азербайджану, а керівництво ПАРЄ оголосить лауреата премії Вацлава Гавела. Серед інших тем протягом тижня обговорюватимуть соціально-економічну нерівність в Європі, гендерний склад асамблеї, боротьбу зі «злочинами проти честі».

Читайте також: Таліби заборонили чоловікам в Афганістані голити бороди та відвідувати барбершопи
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...