У Слузі народу запропонували штрафувати за ЛГБТ-пропаганду

763
2 хвилини
У Слузі народу запропонували штрафувати за ЛГБТ-пропаганду
Нардепи з фракції «Слуга народу» Георгій Мазурашу та Олена Лис внесли до Верховної Ради законопроект про ЛГБТ-пропаганди в Україні. Він пропонує ввести за це адміністративну відповідальність. Відповідний документ був опублікований на сайті ВРУ.

«Серед аморальних загроз сучасності слід зазначити агресивну пропаганду гомосексуалізму і трансгендерізма, спрямованих на знищення інституту сім'ї. Викликає глибоку стурбованість зростаюча тенденція публічної пропаганди аморальних відхилень від конституційної норми сім'ї, зазначеної в статті 51 Конституції України, що унеможливлює виховання дітей в конституційному руслі», — зазначено в пояснювальній записці до проекту.

Автори закону відзначили, що пропаганда ЛГБТ, яка, на їхню думку, є присутньою в країні, порушує права дітей і їх батьків.

«Щодо так званого гендерного питання абсолютна більшість громадян України однозначно сприймають тільки дві статі — чоловічу і жіночу, і тільки такими, якими вони народилися», — додали вони.

Метою законопроекту є посилення охорони сім'ї, дитинства, материнства і батьківства на законодавчому рівні та впровадження адміністративної відповідальності за ЛГБТ-пропаганду.

«За це можуть бути надходження в бюджет від застосування передбачених штрафних санкцій за вказані порушення», — додали в пояснювальній записці.

Депутати пропонують штрафувати громадян в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а юридичних осіб — в розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...